| Sunflower1503 a întrebat:

Am o problema cu laptopul Asus. Am pe el endless, încă nu are un an și când inchid capacul intră în repaus normal. Când îl deschid se aprinde butonul, dar ecranul sta gri și nu apare nimic. Daca las capacul nu se mai închide. Trebuie iar să îl închis și deschid cu totul de la buton.
Uneori îl mai țineam vreo 2-3 zile in repaus doar. Crede ți că l a putut afecta?
Și ce pot face cu el?
Pur și simplu ieri mergea și acum e așa.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa face orice laptop cand sa iasa din repaus. Se intampla des cand n-ai baterie suficienta, prea multe programe deschise etc. Indiferent de OS.