| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu laptopul. Cursorul functioneaza, insa daca nu ating ecranul timp de 10 minute, acesta dispare si nicio tasta nu mai functioneaza in afara de cea de pornire/oprire. Am facut tot ce scria pe internet cu Fn plus F9 etc. Si nu merge asa. A mai patit cineva? Ce pot face asa nu mai dispara?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa cumperi alt maus nou.

| Celcestietot a răspuns:

Ai ecran laptop cu touch?

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Nu

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Imda, m-am exprimat prost.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Poți încerca să dai click pe butonul mouse-ului din centru, nu pe click dreapta sau stânga. După ce dai click pe cel din centru de pe mouse, mai apoi dai click pe dreapta sau stânga.

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Am incercat toate posibilitatile se pare... il voi duce la reparat, multumesc

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Cpwinking. Bine gandita faza cu reparatul happy.