| radutzu23 a întrebat:

Am o problema cu laptopul HP. Azi când mai întors acasă și la pornit, când l-am deschis îmi apărea mesajul cu welcome, dar după ce introducem parola, nu îmi apărea imaginea de desktop. Puteam sa pornesc taskmamagerul, atâta tot. Pe urma iar scos bateria și i-am băgat cablul de alimentare ca sa încerc asa sa vad dacă merge. Nu a mers. Nu știu ce sa fac. Puteți sa ma ajutați sau măcar sa îmi dați niște sfaturi? Am Windows 8.1. Va mulțumesc frumos!

3 răspunsuri:
| happy31animation a răspuns:

Reinstala windows-ul

| KaSS a răspuns:

Poti reinstala windows-ul.

| radutzu23 explică:

AM dat la creare proce nou din taskmanager si am scris explorer.exe si a mers...