| FIERARU a întrebat:

Am o problema cu laptopul la placa video cand instalez driverul la placa video se strica imaginea adica apar tot felul de efecte galben sau alb negru sau se vede bruiat.dar daca nu ai instalez driverul nu face asa dar partea proasta e ca nu pot vedea videoclipuri si nici nu pot juca jocuri ce pot dace? funda plus vot. ajutor pls

Răspuns Câştigător
| laptopnews a răspuns:

Cauta driver-ul pe site-ul producatorului in functie de modelul laptop-ului si sistemul de operare!

1 răspuns:
| FIERARU explică:

Il gasesc si dupa ce il instalez imi face figuri intreabarea era ce s putea face