| AdiFzD a întrebat:

Am o problema cu Microfonul pe Skype, de auzit ii aud pe ceilalti, problema este ca ei nu ma aud pe mine. Am umblat peste toate setarile posibile, si in Sounds And Audio Devices din Control Panel, si in setarile din driverul pentru placa de sunet (C-Media, folosesc Windows XP) si in setarile audio ale Skype-ului si tot nu aud nimic, inainte imi mergeau perfect acuma nu stiu ce are. Am incercat mai multe tipuri de casti cu microfon si pe asta si pe alte pc-uri si sunt functionabile toate numai pe pc-ul meu nu-mi merg. Ce pot face? Funda, va rog, urgent!

2 răspunsuri:
| soloangel01 a răspuns:

Daca zici ca ai incercat tot, poate e stricata mufa. thinking

| Marinescu_Teo_1999 a răspuns:

Mufa roz posibil stricata ori castile au vreun buton de unlock