| justmeandyou90 a întrebat:

Am o problemă cu pagina mea de facebook. Încerc să postez pe ea, dar nu îmi apare ce postez. De ex pun o poză pe perete, și îmi apare în album dar pe perete nu. Și tot ce am postat recent a dispărut. Știți cum pot să fac să se vadă? Ajutoooooooooooooooooooooooooor!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si vrei sa o rezolvi la DRagoste si sex?

| justmeandyou90 explică (pentru anonim_4396):

Chiar nu mă interesează ce topic e. Ști să răspunzi bine. NU? Taci!

| anonim_4396 a răspuns (pentru justmeandyou90):

Controleaza-ti vocabularul sa nu te aduc eu la tacere."Taci", le spui parintilor tai sau cui iti permite.Respecta regulamentul.

| justmeandyou90 explică:

Sincer nu mă impresionezi. taci spun cui vreau eu și cui am eu plăcerea să o fac. tu îmi inspiri milă pentru că îți pierzi vreme inutilă încercând să îmi zici mie ce să fac. atâta timp cât tot nu te ascult de ce îți mai bați gura degeaba?