| inger3 a întrebat:

De ce nu mi se opreste calculatorul cand dau Shut Down? se opreste monitorul dar pc nu adica becurile de la dvd ramin aprinse ventilatoarele merg, becurile de la power si hdd sunt aprinse.nu pot sa il opresc nici de la buton.am reinstalat windowsul face la fel..am schimbat sursa face la fel am schimbat hdd face la fel.ma poate ajuta cineva.astept parerile voastre

3 răspunsuri:
| AntonyoBoss a răspuns:

Poate isi face uptade-uri

| inger3 explică (pentru AntonyoBoss):

Updatarile sunt oprite

| VladyXR a răspuns:

Salut inger3.Problema este ca windows-ul este in update, pentru a opri intra in Solve PC, apoi dai Windows Update si dai Change Setings mai sus acolo in stanga si dai acolo, "Never Check for Updates(not recommended) sper ca te-am ajutat.