| anonim_4396 a întrebat:

In ultima vreme ma confrunt cu o problema.Cand imi deschid laptopul imi ingheata ecranul, nu-mi arata toate folderelele sau imi spune ca s-a produs o eroare cu diverse programe. Nici windows explorer nu raspunde. Tin sa precizez ca laptotul e aproape nou, il am de la Craciun iar windows-ul l-am instalat acum 2 saptamani iar pana ieri totul mergea perfect. Trebuie sa-l restartez de 2-3 ori ca sa pot accesa internetul si trebuie sa astept mai bine de 5 minute. Deci, stie cineva ce se intampla cu laptopul meu si ce pot face pentru a rezolva aceasta problema?
Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Ori nu ai un calculator bun, ori ai net slab, sau poate ai o defectiune tehnica. Du-l la reparat sau la garantie.

| anonim_4396 explică (pentru dragosbogdan001):

Netul e bun, laptopul e bun...

| d3javw a răspuns:

Lasama sa ghicesc cand deschizi internet explorer, iti apar 100 de reclame, si cand dai click pe ceva iti mai deschide cateva pagini pe langa

| rosalia323 a răspuns:

Poti spune ce Windows e?

| anonim_4396 explică (pentru rosalia323):

Windows 7 ultimate

| rosalia323 a răspuns:

Aha! Pai eu stiam (acum vorbesc din experienta proprie) ca la Windows 7 si 8 este o problema cu driveul asa sa te safatuiesc sa ti-l schimbi.