| MultiDarkAndy a întrebat:

Am o problemă cu pozele pe care vreau să le scot din aparat. Pe aparat îmi apar dar cînd vreau să le scot nu îmi apar decît unele. Am înțeles că există anumite poze pe care calculatorul nu poate să le citească,dar nu sunt sigur. La calitatea pozelor am,, Img. JPEG de înaltă calitate pentru imprimate format A2,,

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asa si.Care-i intrebarea?

| gelu1970 a răspuns:

Cum anume incerci sa le scoti? insertezi cardul in pc? daca e asa, probabil ca ai ceva poze in memoria aparatului foto. trebuie sa conectezi aparatul la pc prin cablu sau sa iti treci pozele din aparat in card.
bafta.

| stlucian a răspuns:

Ce aparat? Vrei sa le pui pe PC? Sunt pe card/memorie aparat? Driver aparat instalat? Ce WIN?

| Joker11 a răspuns:

Cum anume incerci sa le scoti? insertezi cardul in pc? daca e asa, probabil ca ai ceva poze in memoria aparatului foto. trebuie sa conectezi aparatul la pc prin cablu sau sa iti treci pozele din aparat in card.