| Poenaru_Edy_1990 a întrebat:

Am o problema cu tastatura, atunci cand apas de exemplu tasta "S" mi se inchide pagina si mi se deschd diferite programe, iar aproape toate tastele au alte insusiri cum ar i tasta "CAPS-LOCK" care imi scrie litere aiurea sau imi baga pagina in bara sau chiar imi pune pc-ul pe modul "sleep". Va rog imi puteti spune de ce face asa, de la ce e si cum o pot rezolva?
DAU FUNDA va rog repede.

1 răspuns:
| WaterDrop a răspuns:

Incearca sa schimbi limba din Control Panel ---> Clock, Language, and Region ---> Language ---> Change input language ---> English

Depinde ce windows ai dar ar trebui sa te descurci pe acolo pentru ca sunt asemanatoare.