| tiberiur a întrebat:

Am o problema cu tastatura. Primul rand de sus (QWERTY...) mi se intercaleaza cu cifre. De exemplu: q1w2e3r4t5y6. Cu celelalte litere nu sunt probleme, cand vreau sa scriu: "nu stiu" iese ceva de genu: "nu7 st5i7". Care poate fi problema?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am apasat din greseala tasta Num/scr si am patit ceva de genu doar ca era la alte taste. qwerty456*ăîasdfgh123-țâzxcvbn0,,+ vezi ce ai apasat pe acolo

2 răspunsuri:
| ItzRivenGod a răspuns:

Ai apasat pe num lock

| twink a răspuns:

E posibil sa ai praf intre taste sau ceva mizerie sau e defecta tastatura. Incearca sa scoti tastele sa cureti zona (gasesti pe google tutorial pentru asta) sau schimb-o big grin