| LovellyAngel a întrebat:

Am o problema cu un iPhone 4 16GB, cu Jailbreak, vechi de aproape 2 ani. Acum 2 zile cand mi-am inchis telefonul mi s-au sters toate contactele, si dupa am recuperat cateva. Aseara, inainte sa ma culc l-am inchis iar, si azi dimineata supriza: iar am avut sterse contactele. In fine, dupa mi-am luat castile si am ascultat muzica, iar sonorul mi se dadea singur mai incet sau mai tare. S-a mai confruntat cineva cu o astfel de problema?
Aaa, si in plus, nu mi-l mai recunoaste PC-ul, iar cablul de date merge.

2 răspunsuri:
| k4rT a răspuns:

Dai resoftare din fabrica si eu am Iphone 4 cu jailbreack dar nu mi s-a intamplat asa ceva ti-a fac ceva in el straight face dai resoftare si zi-mi ce s-a intamplat

| LovellyAngel explică (pentru k4rT):

Daca dau restore din fabrica nu imi sterge toate aplicatiile?