| ktalyn178 a întrebat:

Am o problema cu un lapop HP.
Modelul este HP Pavilion dv2000, am dat update la zi la toate driverele cu DriversPackSolutions, insa nu merge webcam-ul. Stie cineva cum pot rezolva aceasta problema?
Nici pe site-ul HP nu am gasit un driver pentru camera web.
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Icar25 a răspuns:

Cel mai usor este sa vad exact ce se intampla acolo la tine lasa te rog un id de mess sau o alta modalitate de contact si o sa incerc sa te ajut.

| ktalyn178 explică (pentru Icar25):

Niceboy_cata Y! M, dar momentan nu pot, dupa ora 12 te rog frumos happy Raman dator!

| Icar25 a răspuns (pentru ktalyn178):

Ai reusit pana la urma?

5 răspunsuri:
| Icar25 a răspuns:

Link-ul care l-am dat inainte este linkul de descarcare a driverului

| ktalyn178 explică (pentru Icar25):

Am descarcat si instalat driverul, am restartat pc-ul si tot nu imi detecteaza camera web :|
Am incercat pe www.cameroid.com si imi spune "you don't seem to have a webcam"
... daca reinstalez windows-ul, ca l-am luat second hand si ii reinstalez driverele cu DriversPackSolutions, va avea efect?
Sau da-mi alt sfat te rog...