| goibas a întrebat:

Am instalat windows 7 si nu mai gaseste camera web integrata.cine mi-a dat discurile (windows7 si toate driverele)mi-a zis ca este si webcam- ul.acum nu stiu, este instalata si mai trebuie ceva facut in setari, sau nu este instalata. poate cineva sa ma sfatuiasca cum pot vedea daca intr-adevar am instalat-o?
si de asemenea cu un site de unde pot descarca driver-ul.
lap-topul meu este HP pavilion dv 7600
multumesc pentru ori ce raspuns

3 răspunsuri:
| ishallhelpyou a răspuns:

Dacă nu merge... încearcă să iei driver-ul de pe pagina producătorului.

Intră la HP pe și dai la asistență -> descărcare software și driver.

| goibas explică (pentru ishallhelpyou):

Am incercat dar nu reusesc si asta pentru ca nu prea ma stiu cu computerele. poti sa ma ajuti cu un link? sper ca nu indraznesc prea mult. daca nu ai timp de asa ceva, nu e nici o problema, eu oricum iti multumesc.
o zi buna

Răspuns utilizator avertizat