| FreundundM a întrebat:

Am un laptop Dell Inspiron si de cateva zile nu mi se mai incarca bateria. Acolo jos ieri scria "battery 7 % not charging" iar acum de dimineata scrie"battery 40% not charging" ce se intampla? Daca deconectez laptopul nu se inchide...

Răspuns Câştigător
| LucianaLucy55 a răspuns:

E posibil sa fie arsa bateria laptop-ului...Dar nu te gandi sa cumperi alta pentru ca pe banii cu care cumperi o noua baterie, poti cumpara alt laptop.

1 răspuns:
| LucianaLucy55 a răspuns:

E posibil sa fie arsa bateria laptopului...Dar nu te gandi sa cumperi alta pentru ca pe banii cu care cumperi o noua baterie, poti cumpara alt laptop.