| Sebi_Vasi_1998 a întrebat:

Am o problema cu un pc. Instalez windows 7 pe el si cand vrea sa se restarteze la ultima operatiunea se blocheaza.
Pun hardul pe alta placa de baza, se instaleaza tot windows cum trebuie, iau hardul si il pun inapoi in pc si porneste pana cand dă sa apara steguletul de la windows la inceput, apoi se restarteaza incontinuu. Ce poate se aiba?

2 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Descarca inca odata fisierul iso dupa care ai facut kit-ul de instalare.
Daca fenomenul continua si de pe noul pachet, atunci testeaza-ti componentele laptop-ului (hard disk, memoria RAM, placa de baza) Bafta

| iwefgOficiall a răspuns:

Pai daca pui hardul pe alta placa de baza nu va merge fiindca ia niste informatii din ea numai an unitatea care vrei poti sa instalezi verifica rami daca ai 2 placute scoate una si vezi merge.