| anonim_4396 a întrebat:

Urgent! Imi reinstalez windows-ul, ajunge la o etapa unde trebuie sa se restarteze calculatorul, se restarteaza si porneste instalarea de la inceput, nu de unde a ramas data trecuta. Help va rog..ca am instalat pana acum de 3 ori si tot aceeasi treaba. Ce ar putea fi? ce sa-i fac?

Răspuns Câştigător
| Gas a răspuns:

Dupa ce se restarteaza si incepe sa intre in dos si zice press any key to boot nu apasa nimic.

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Scoate cd-ul din optic ca se pare că o fost„refăcut" fie cu rt7Lite(windows7) sau Nlite(windows Xp) şi probabil ca o fi eliminate funcţia care să îţi afişeeze mesajul press any key to continue.Succes

| georgedanielc a răspuns:

Cind se restarteaza scoate vCD

| CiurlaBogdan a răspuns:

Uiate la CD/DVD s-ar putea sa fie zgariat si nu sa,, ars,, bine cand l-ai facut daca nu reusesti du pc-ul la cineva mai experimentat in el si roagal sati instaleze un windows... daca nu incearca sa-ti faci din nou alt
CD/DVD, SUCCES