| Daadad a întrebat:

Salut.Am si eu o problema cu instalarea unui Windows XP.Pana acum nu am m`ai avut problema asta.Se instaleaza frumos Windowsul pana ajunge in punctul unde trebuie sa se restarteze. E, si de acolo tot se restarteaza.Adica ajunge pana la bara aia cu Windows Xp, si cand se termina se restarteaza iar si iar.Am umblat prin Bios dar nimic. Ce poate avea?
PS:Nu este de la Windows, l`am m`ai instalat si pe alt PC si merge bine.

Răspuns Câştigător
| dadaddadadda a răspuns:

1. curatal de praf 2. vezi daca ai win zgariat. Daca ai windowsul zgariat fa o copie la el si ardel pe alt cd si daca nu are nici praf nu e nici zgariat cd baga alt windows pe cd pentru ca se mai duce si windowsu de pe cd la un moment dat big grin funda

4 răspunsuri:
| yosvlad a răspuns:

Eu as incerca sa-l deschid in safe mode (F8) sa vezi daca merge.
daca tu zici ca nu e nimic din soft, atunci verifca coolerul de la procesor. se poate ca nu fie bine fixatthinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu... Poate are un mic virusel...Asta e parerea mea

| razvan7371 a răspuns:

Uite aici un tutorial : http://www.qloudify.com/razvan737

| cine11a a răspuns:

Poate ai probelme cu HDD. incearca o formatare completa la instalere (nu rapida)