| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu Yahoo Messenger. Il instalez, merge bine, dar apoi dupa ce ies si intru din nou dupa ce intru cu id pass tot dupa ce vreau sa vorbesc cu cineva imi da eroarea aia cu has stopped working, send error, dont't send. Si am incercat sal reinstalez aceiasi problema, l-am sters tot l-am instalat iar, la fel, si ma oftica maxim. Ce as putea face?

3 răspunsuri:
| Lavinia218 a răspuns:

Daca e ym 11. ai luat o versiune incompleta.la fel am patit si eu! nu ma intreba de unde am versiunea buna pentru ca, chiar nu mai tin mine.am downladat de pe 298376432 de siteuri! (apropo dupa ce dezinstalezi sterge folderul yahoo din program files care ramane dupa dezinstalare).

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns (pentru Lavinia218):

Descarca yahoo messengers de pe siteul oficial.

| Lavinia218 a răspuns (pentru GoodGuyOviCONTSUSPENDAT):

Cel de pe siteul official facea asa... probabil era inca beta sau nu stiu ce sa zic! oricum la mine merge acum fara probleme! Mersi