| DariaSofia95 a întrebat:

Am o problema. De ceva vreme a trebuit sa ascund niste foldere din laptop. Dupa ce le-am facut sa apara, am niste probleme: in fiecare folder imi apare "photothumb" cu imaginea unei rotite. De cate ori o ster, reapare. Daca, de exemplu, copiez o imagine din acel folder pe destkop, se copiaza impreuna cu acea chestie...sad Ce sa-i fac?

Răspuns Câştigător
| Iwao a răspuns:

Nu-i nimic periculos, fisier de sistem stocheaza miniaturile din filme, imagini.

http://en.wikipedia.org/wiki/Windows_thumbnail_cache