| avaaaalon a întrebat:

Heei TPU. Am o problema cu laptop-ul, cand il deschid, imi apare o imagine... si imi tot apare, apoi se blocheaza cu greu scap de ea apasand pe butoanele : CTRL, ALT si DEL... Dar nu stiu ce sa fac sa nu imi mai apara imaginea aceea NICIODATA happy. In plus mai e si imagine p*rno. Dau fundita

2 răspunsuri:
| ITHelper a răspuns:

Este clar! Raspunsul este foarte simplu!
Este din cauza unui virus de tip Heuristic sau Generic. Tot ce trebuie sa faci este sa intri in safe mode with networking, sa iti iei un antivirus bun, si sa dai un full scan. Stergi tot ce gasesti.
Daca ai deja unul, fa asta cu antivirusul tau.
In safe mod intri asa:
1.cum dai sa se aprinda pc-ul apesi F8
2.iti va aparea o lista..folosind sagetile sus jos selectezi "safe mod with networking" si dai enter.
De acolo te descurci!
Ve-i vedea ca se rezolva! Funda?

| lumpy111 a răspuns:

Asta inseamna ca se duce windosul