| Silviu_1091 a întrebat:

Am o problema.Ieri seara am reusit sa ma conectez la un modem portabil la internet si acela este de la clicknet.Este modem wireless.Am reusit sa ma conectez si eu la el si sa beneficiez de internet, iar a doua zi doar sa conectat fara sa mearga internetul.Scria o eroare legata de DNS.La a 2a incercare nu mai scria nici o eroare doar ca se conecta si imi aparea reteaua cu semnul exclamarii.Are cineva idee ce trebuie sa fac? ATENTIE m-am conectat la el prin wi-fi nu la bagat in USB

Răspuns Câştigător
| DizzYuzzY a răspuns:

Da un refresh de la control panele de la retea si wireless:d