| Julyett a întrebat:

Am o problema. Ipad' ul meu nu se incarca decat daca este stins. Daca il tin aprins si bag la incarcat nu se incarca.Ce pot sa ii fac? Sau din ce cauza se intampla asa?

4 răspunsuri:
| SirGilbert a răspuns:

Probabil sa-i fie defecta bateria.
Incearca sa-l incarci cu o alta baterie.

| Negrea_Amalia_1995 a răspuns:

Daca nu ti-a expirat garantia du-te cu el va sti ce sa-i faca plate iti va da alta baterie noua

| Julyett explică (pentru Negrea_Amalia_1995):

L-am primit cadou si e din danemarca. De Craciun ajung ...credeam ca pot sa ii fac ceva pana atuncisad

| Negrea_Amalia_1995 a răspuns (pentru Julyett):

Mai poate fi de la baterie.Eu am tableta si am citit instructiunile si zice sa nu lasi sa se consume de tot baterie pentru ca in timp nu se mai incarca deloc?