| LaurD3athAng3l a întrebat:

Am un telefon Alcatel One Touch Pop C7 si cand este deschis si il bag la incarcat nu se incarca, si cand este inchis imi arata ca se incarca.Ce problema are? Ajutati-ma sa o rezolv va rog frumos!

1 răspuns:
| AdrianaLacan a răspuns:

Du-te la setarile din fabrica si da-i sa se restarteze de tot. atat ca vei pierde mesajele si pozele si ce alte date mai ai pe el. de preferat sa scoti cardul de memorie inainte si daca poti sa salvezi ce ai pe el, ca sa nu pierzi tot happy