| Y3aHBr4D a întrebat:

Am o problema la browser,Orbitum, din 5-10min mi se deschide o fereastra cu cate o reclama,Ad Block e pornit, dar tot nu merge.Am dat unistall la browser,am sddat clear data, dar nimic.Am dat scann si cu AVG....nu merge deloc, Aceeasi problema.

Răspuns Câştigător
| andrei690 a răspuns:

Mie mi s a parut ca merge bine programul Malwarebytes

3 răspunsuri:
| Catalinhhh a răspuns:

Probabil ai ceva viruși care nu-i găsește AVG. Și eu când deschid browserul mi se deschid reclame...

| Gonrax a răspuns:

Te duci frumușel la Uninstall a program și dezinstalezi tot ce-i malware, îți iei alt antivirus și dai o scanare, un malware removal (recomand), și dai reset la browser. Uninstall nu face cam... nimic.