| Dragosshiatat a întrebat:

Am o problema la laptop.Cand il deschid si vreau sa intru intr-un program sau joc trebuie sa dau clik dreapta pe iconita, apoi Run as administratiun si in acest mod pot intra in unele programe sau jocuri. Daca dau dublu clik stanga pe iconita imi da o eroare care nu ma lasa sa utilizez programul/jocul respectiv. Uneori imi da sa alec un launcher ca Adobe Reader, Microsoft Visual Stuidio, Paint, Windows Photo si altele dar nici cu acestea nu merge.
Ce as putea sa fac, exista vre un launcher de programe sau de jocuri sau yrebuie sa-i fac ceva. Va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
Salontanul
1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Cand o sa stii sa ai un antivirus serios pe calculator, atunci o sa poti!