| AleDia a întrebat:

Mi s-a intamplat ceva pe calculator, dar nu stiu cum. Acum toate programele de pe caculator: Google Chrome, Microsoft, YM, Paint, Calculator si multe altele, se deschid in u.T.orrent si au iconita de la u.T. orrent si cand apas pe oricare dintre programe nu merge sa il deschid. Cum sa fac sa fie din nou la fel si sa mearga sa le decshid?

1 răspuns:
| al3xander a răspuns:

Foloseste fix-urile astea http://www.thewindowsclub.com/fix-unable-to-open-exe-lnk-files-windows-7
LNK sunt pentru shortcut-uri si EXE sunt pentru aplicatii