| Gabi1999 a întrebat:

Am o problema la pc cand il deschid se incarca si o ia de la capat mereu l-am lasat deschis o ora si tot se incarca ce sa-i fac?

Răspuns Câştigător
| AnonymousTPU007 a răspuns:

Si eu am patit asa...Trebuie sa-i reinstalezi windowsul. Daca nu te pricepi sa il reinstalezi, du-l la cineva care stie!

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Windows busit!

| Ioscaa1 a răspuns:

Placa video cred ca este stricata din ce spui tu ecranul cum este? se vede ceva?

| Gabi1999 explică (pentru Ioscaa1):

Apare doar ca se incarca, se incarca si o ia de la capat...

| AnonymousTPU007 a răspuns (pentru Gabi1999):

Si eu am patit asa...Trebuie sa-i reinstalezi windowsul. Daca nu te pricepi sa il reinstalezi, du-l la cineva care stie!