| William a întrebat:

Am o problema la PC, cand misc mouse-ul se aude un sunet ciudat si sageata se opreste o perioada de timp. Este acelasi sunet care se aude cand tii apasate 3 sau mai multe taste, am win xp. Pana acum nu se oprea mult, dar acum se opreste mult timp si se intampla foarte des. Este de la mouse pentru ca nu folosesc tastatura cand se intampla. Ce ar putea fi de vina? Ce as putea sa fac?

4 răspunsuri:
| manuel72 a răspuns:

Daca folosesti un hub usb si ai si altceva conctat la acelasi port(ex. webcam)pe langa mouse iti da probleme de genul asta.

| William explică (pentru manuel72):

Nu am nimic de genul asta conectat la calculator.

| Cr1st1ii a răspuns:

Dar daca ai la cine sa iti reinstalezi windows, mai bine fa-o.

| William explică (pentru Cr1st1ii):

L-am instalat acum cateva luni, mai bine nu il mai instalez.