| RobertG101 a întrebat:

Am o problema la PC de duminica. Cand il aprind ramane blocat la negru, o liniuta in stanga sus, A3 in dreapta jos si nu apare screen-ul de la placa de baza, deci nu pot intra in BIOS.

Am schimbat bateria Cmos, la fel face, am verificat cele doua placute de 8GB ram fiecare, ambele sunt in stare buna, am pus cablul vga pe integrata, placa video e buna, la fel si hardul e bun, si procesorul, si placa de baza etc. Am incercat chiar sa resetez Bios, la fel. Nu se aude niciun bip, niciun zgomot neobisnuit.

Ce credeti ca poate avea?

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Ce model de placa de baza ai?