| Ilie_2320 a întrebat:

Am o problema la telefon, aveam cod de siguranta cand deblocam tastaura, iar acum cand vreau sa deblochez tastatura imi cere codul, eu il pun, dar imi da code error, nu mi-a schimbat nimeni codul, se poate sa se schimbe asa? va rog sa ma ajutati!

1 răspuns:
| xl0llip0px a răspuns:

Oh si eu am avut aceeasti problema cu 1 an in urma...am pus cod la tastatura de mobil si peste citeva saptamini telefonul nu mai tinea minte codul si nu puteam sal deblochez...singura salvare a fost sa plec la reparator, alte salvari nu sunt D: