| mariachelariu a întrebat:

Am o problema la un wii box. Bag cd-ul si uneori imi da eroare la citire, nu reuseste sa vada ce e pe el. E vorba de cd-ul original cu care a venit el, dar nu numai la el face, ci si la altele. Uneori trebuie sa il bagsi sa il scot de mai multe ori pana mi-l ia. Ce ar putea sa aiba si cum rezolv?

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Daca te referi la un Nintedo Wii probabil e dus capul de citire. Cauti pe OLX cineva care se ocupa de console in zona ta, si te rezolva ei.