| Daniel_Ionuț_1995 a întrebat:

Am o problema, Mai pe scut am dezinstalat programele din device manager din retea... Si am reinstalat alte drivere... a fost o greseala etc
Acum nu mai imi detecteaza retelele wi-fi am incercat chestia fn-f3
am un notebook aspire one 756
Daca ma puteti ajuta v-as multumi din suflet...

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cine tea pus sa dezinstalezi drivere, se face upgrade nu se sterg, singura solutie e sa cauti drierele originale de wifi de pe pagina producatorului

| Daniel_Ionuț_1995 explică:

Uitati si un print...
http://postimg.org/image/pbgj5xkar/
wi-fi este in regula un tp-link ma pot conecta pe tableta si pe telefon