| Ramo137 a întrebat:

Am o problema mare la laptopul meu, nu se mai incarca cam nici un video. Exemplu, un video de 4 minute pe care-l am in laptop, vreau sa il trag in tel. Si se incarca un sfert si ramane acolo si 2 ore. fara sa se mai intample nimic.

A doua problema, nu ma lasa nici pe Youtube sa mai incarc ceva.
De la net nu este problema. Nu stiu deloc ce pot sa fac sa se incarce video-clipurile.

Tin sa precizez ca laptopu nu e nou, si a fost lovit in trecut de cineva -. -. poate e din cauza asta.

Dau funda cui ma poate ajuta cu problema de incarcare!

1 răspuns:
| xZeRo a răspuns:

Probabil i s-a stricat placa video sau placa de baza. Vorbeste cu un specialist.