| gavaziuk a întrebat:

Am o problema: mi-am asamblat un pc singur si cand apas butonul de pornire se aprinde 4 si apoi se stinge, repetandu-se acest proces încontinuu

2 răspunsuri:
| Adrian926a a răspuns:

Ai verificat toate cablurile: cpu power, motherboard power, hdd power etc si ai pus acelasi model de placuta ram adica sa fie acelasi ddr3 sau ddr4 sau ddr2 etc., ai pus bine cablu de la butonu de on/off la pinii corecti de la placa baza etc

| danutzu96 a răspuns:

Ce inseamna 4? Ai calculator Dell (parca alea aveau niste leduri numerotate, si se aprindeau in combinatii in functie de eroare )?