| anonim_4396 a întrebat:

Am o problemasad...nu stiu ce s-a intamplat cu messenger-ul meu. nu mai merge! Imi scriu id-ul si parola, astept un minut sa intre, iar apoi imi spune "try again"x(. L-am desinstalat si instalat si tot nu merge, am folosit si alte versiuni si nici asa nu merge. Ce sa fac?sad help me plss! FUNDAAAA!

2 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Fa in felu rmator! Te duci deasupra la Messenger/Conection Preferences/Internet Conection si aici setezi pe High-Speed(T1/Lan) dai Apply si OK

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut itsoft! am incercat sa fac asa cum mi-ai spus tu, dar nu mergesad
Alte solutii?sad