| ZambestePitikaTeIubeste a întrebat:

Am o problema raspundeti repede am sters driverul de la audio sau cum s-o zice si am cd-ul dar imi da o eroare si nu mi-l instaleaza ce sa fac am incercat si sa instalez din nou windowsul dar nu-mi merge imi da si o eroare va rog mult ajutati-ma

4 răspunsuri:
| vaali13 a răspuns:

Ai sters sau dezinstalat? iti recomand un ccleaner pentru stergerea fisierelor care raman in urma unei dezinstalari si apoi sa incerci sa-l instalezi din nou

| ZambestePitikaTeIubeste explică:

Mentionez ca pe cd scrie nVIDIA vga card software drivers version N-1.10

| ZambestePitikaTeIubeste explică:

Pai am intrat la start>set program acces.....change of remove si am dat remove:s va rog ajutorr

| vaali13 a răspuns (pentru ZambestePitikaTeIubeste):

Daca pe cd scrie nVIDIA n-are nicio treaba cu sunetul, nVIDIA e placa video, dar daca-l ai pe cel de la placa video probabil il ai si pe cel de la sunet