| Biacamilove7 a întrebat:

Am o problema telefonul Samsung Galaxy S II Plus nu imi recunoaste cardul de 32 GB spune ca e deteriorat ce pot sa fac sa imi recuperes pozele si muzica. Va rog ajutati-ma, dau funda happy

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

E un card mini sd? cum il conectezi la pc? prin intermediul unui lector de carduri sau cu un adaptador?

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

In PC iti recunoaste cardul? daca da, atunci poti folosi programe de recuperare ca
ontrack easy recovery
ashampoo get photoback
wondershare data recovery
etc

| Biacamilove7 explică (pentru gelu1970):

Nu imi recunoaste cardul sad

| gelu1970 a răspuns (pentru Biacamilove7):

E un card mini sd? cum il conectezi la pc? prin intermediul unui lector de carduri sau cu un adaptador?