| Impaller_Ivan_1987 a întrebat:

Am o problema urgenta.Am instalat windows 10 pe laptopul meu(l-am instalat si altora dar nu a avut probleme) si de fiecare data cand ating touchpad-ul se restarteza si imi da urmatoarea erore:
Stop code :KMODE EXCEPTION NOT HANDLED
What failed: ETD.sys
Treaba sta in felul urmator, eu trebuie sa plec din tra maine si este neparata nevoi de laptop.As aprecia nespus daca m-ati putea ajuta

2 răspunsuri:
| Tiberiu_Mihai_1983 a răspuns:

Nu mai atinge touchpadul.

| Marius022013 a răspuns (pentru Tiberiu_Mihai_1983):

Sa stii ca ai o minte sclipitoare.Cum de nu ai niciun premiu Nobel pana acum?