| VreiTelefoaneIeftine a întrebat:

Am o problema:
vreau sa imi cumpar un telefon, lg optimus me 350
dar am auzit ca acest telefon nu suporta flash player
deci intrebarea mea e : pot sa ma uit pe youtube fara flash player?
mentionez ca youtube ( + twitter si facebook ) sunt aplicatii din meniul principal
DECI... M-AS PUTEA UITA CU ACEL TELEFON ( FARA SUPORT FLASH PLAYER ) PE YT?

3 răspunsuri:
| tatuajebrasov a răspuns:

Salut eu zic ca se poate, am avut un 5800 care tot nu are flash player dar avea youtube, twitter ca aplicatii si mergea sa vezi filmuletele in schimb nu mergea sa vezi tv online

| JustSolutions a răspuns:

Se poate faza este ca nu este un telefon prea ieftinwinking

Sigur ca poti viziona youtube (chir se vede foarte bine ) crede-ma ca sunt posesorul unui LG optimus me