| wolf1992 a întrebat:

Am un LG optimus e615 si vreau sa mentionez ca am aplicatii pe el gen facebook si intru in aplicatii umblu putin in aplicatie si iese brusc din aplicatiei din browser face la fel ce asi putea face ajutatima.

Răspuns Câştigător
| Mario1999 a răspuns:

Ar putea fi o urmare a umplerii memeoriei RAM. Telefonului i se umple memoria si nu mai are unde genera comenzi, ca sa zic asa. E615 are doar 512 MB RAM dintre care o parte sunt acupai de sistem deci este posibil sa se intample asta. Ai putea sa mai stergi din aplicatii si cand folosesti una sa nu ai altele care ruleaza in fundal. Verifica asta in managerul de activitati. Daca problema persista, poti face o resoftare, dar atunci vrei pierde datele de pe telefon. Bafta!