| Ionut061993 a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu și chiar nu știu ce sa mai fac. Am un iPhone 7 plus iar contul iCloud mi-a fost blocat in urma unei actualizări a telefonului. Menționez ca cunosc id-ul și parola. Am urmat pașii de deblocare a contului, introduc datele și când trec mai departe îmi cere și numărul de telefon pe care l-am introdus in momentul in care am creat contul. Problema este ca mi-am schimbat multe numere de telefon de atunci și nu-l mai cunosc pe acela. Nu îmi da nici o alta alternativa de a trece mai departe. Cunosc in rest toate informațiile! Va rog sa ma ajutați dacă sunteti cunoscatori in aceasta problema! Ofer funda și rămân recunoscător!

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Încearcă cu iTunes.

| crazypop a răspuns:

Salut, uita-te la mesaje pe mail sa vezi poate iti apare si nr de telefon cu care ai creat contul, daca nu incearca sa dai o recuperare de parola sau id cum mai e pe la ei nu mai tin minte exact, alte solutii nu prea mai ai, incearca-le pe astea 2 si vezi daca merge.