| bobby2011 a întrebat:

Am o tableta Acer Iconia tab a501 la care am o mica problema. cand este pusa la incarcat si o deschid sa lucrez pe ea se aude in bazait din interiorul tabletei, care dispare and Scot incarcatorul din priza sau sa pun tablet a in stand by.
Acelasi zgomot il aud si and folosesc tablet a normal Dar este foarte fin si il percepi daca este liniste si daca duci tablet a la ureche.

3 răspunsuri:
| DuRR3xX a răspuns:

Pai ori este de la faptul ca, cand se incarca se aude pentru ca intra curentul in ea(asa am si eu la incarcatorul pentru acumulatori) ori inseamna k este de la tableta. Ca daca o pui pe stand by si nu se mai aude este de la ea.

| bobby2011 explică (pentru DuRR3xX):

Multumesc pentru raspuns.
Este normal bazaitul?

| DuRR3xX a răspuns (pentru bobby2011):

Bai ce sa zic...nu cred ca e normal. Dar du-te cu ea la ALTEX sau undeva ca sa-ti zica concretwinking.
Numai bine!