| anonim_4396 a întrebat:

Am o tableta Allview Speed City pe care merg jocurile in reluare dupa ce inchid ecranul, dar am vazut ca la unii nu merg in reluare(mentionez ca am pus apk-uri dar am resetat-o si am pus aplicatii doar de pe google play care tot mergeau in reluare).Ce as putea sa fac?

2 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Mai bine nu pune aplicati luate din alta parte in afara de google play.Instaleaza un antivirus (avast, avg) siu scaneaza sa vezi daca ai virusi. Daca ai o grama da aplicati e normal sa mearga greu.Pa,pa

| TheAnonimous3037 a răspuns (pentru Pufoshenia):

Nu am spus ca am incercat cu alea de pe google play?!