| Incarcare a întrebat:

Am o tableta E-Boda Essential A200. Mergea destul de binisor, nu am mai stat pe ea o saptamana, si azi cand am deschis-o, nu mai mergea sa deschid nimic si imi spune continuu : " Tastatura Android s-a oprit ". Am vrut sa intru in Google Play sa imi iau alta tastatura, Swift Key, dar cum intru imi iasa, si nu merge sa dau pe nimic, ca se intampla aceelasi lucru. Ce pot face?

1 răspuns:
| Gabriel_Robert_1993 a răspuns:

Dai o revenire din fabrica ....si daca tot nu iti merge du-te la garantie sau la un gsm ...Succes