| LordulJmecher a întrebat:

Am o tableta Evolio Axis 7 HD. Am pus o parola si am uitat-o. Nu am cont gmail si ma costa 1 milion sa o duc la service s-o repare.
Am incercat combinatii de genul volum + / - si Power si nimic, am incercat si cat e la incarcat. As vrea sa ii dau recovery, dar nu merge. Ce sa fac? PLS DAU FUNDA

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Uiti...platesti!

| Zazy a răspuns:

Hmm, sa stii ca sunt unele tablete care atunci cand sunt deschide pentru 1-2 minute apar fara parola pe ecran! Atunci deblocheaza repede, si schimba parola sau numai pune!

Eeh, de acum sa va invatati minte si sa numai puneti parole... daca nu merge nici asa, ar trebui sa o duci la service. Asta e.