| mihaitheboy a întrebat:

Am o tableta Samsung note 10.1 si problema mea este ca bara de notificari era in coltul din dreapta jos si acum dupa ce sa instalat ceva nu stiu ce s-a mutat in partea de sus a ecranului. CUM O ADUC INAPOI?(in coltul din dreapta jos)

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tine degetul pe ea 1-2 sec si trage-o in jos acolo unde vrei tu.

| LTAA a răspuns:

Tableta avea butoanele de actiune si bara de notificare jos. Dupa actualizarea sistemului Android, aceasta a fost mutata sus.
Nu ai ce sa faci, decat sa downgradezi la android 4.0, doar cu root.

| mihaitheboy explică (pentru LTAA):

Si cum fac asta?

| LTAA a răspuns (pentru mihaitheboy):

Descarci un custom rom pe care il instalezi din recovery mode.
1. pierzi garantia
2. probabil nu vei gasi custom rom cu touchwiz Samsung.