| ChircaNNNNNN a întrebat:

Am o telecomanda universala Happy Home speciala pentru Samsung TV si nu imi merge, nici sa o setez cum vad ca scrie pe google nu reusesc pentru ca nu am buton Set. Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| Peridava a răspuns:

"Universalele" astea nu sint universale. Vezi pe fisa care o insoteste daca e trecut si televizoru tau, ba mai mult, si seria. Poate fi Samsung "abc", dar nu Samsung "xyz". Daca ai cumparat-o recent si ai bonul, poti sa o returnezi, iar la urmatoarea cauta in magazin sa ai in lista datele televizorului tau.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca este universala cum poate fi speciala pentru Samsung tv? Trebuie sa aiba buton de setari.

| K0sti a răspuns (pentru darrio2007):

Sa o duca la "servis"! happy