| crystyviper a întrebat:

Am patru camere de supraveghere,ele sunt pornite,deoarece au inflarosul pornit, dar in programul DVR imi apare NO SIGNAL la toate camerele, care e problema? ....CUm fac camerele sa mearga? dau funda! pls help me

6 răspunsuri:
| FlorinFindus a răspuns:

N-ai drivere instalate

| crystyviper explică (pentru FlorinFindus):

Ba da.e totul instalat...doar ca imi arata no signal

| FlorinFindus a răspuns (pentru crystyviper):

E problema intre semnal nu primeste verfica toate conecxiunele cu camerele si pc

| crystyviper explică (pentru FlorinFindus):

Am verificat...camerele sunt pornite...si nu inteleg de ce nu imi merg

| FlorinExcelent a răspuns (pentru crystyviper):

Ori nu ai suficient amperaj pentru cele 4 camere.trebuie sa ai cam 1 amper/camera minim, in functie de camera. daca acest lucru este ok.ai probleme pe partea video.nu sunt mufate corespunzator.

| FlorinExcelent a răspuns:

Camere supraveghere video, sisteme alarma, automatizari porti, sisteme de control acces la cele mai mici preturi...numai in Craiova... http://www.video-supraveghere.eu/