| crystyviper a întrebat:

Am patru camere de supraveghere,ele sunt pornite,deoarece au inflarosul pornit,dar in programul DVR imi apare NO SIGNAL la toate camerele, care e problema? ....CUm fac camerele sa mearga?

7 răspunsuri:
| Gas a răspuns:

Esti logat in dvr? Daca nu te loghezi nu-ti arata camerele.

| Gas a răspuns (pentru Gas):

Cum intri in dvr direct prin aplicatie sau il accesezi prin ip prin browser?

| crystyviper explică (pentru Gas):

Intru in program nu in browser...si bag userul si parola...si imi apare no signal.dar camerele sunt pornite

Răspuns utilizator avertizat
| MP77 a răspuns:

Salut. Trebuie sa vii cu mai multe detalii despre sistemul pe care il ai. Ce tip de cablu folosesti intre camerele de supraveghere si DVR? Ce distanta ai intre camere si DVR? Ce tip de DVR ai ca poate ai omis vrea setare pe el.

| MP77 a răspuns (pentru MP77):

Inflarosu pornit nu inseamna neaparat ca ai conexiunea buna intre camere si DVR, el este pornit doar pentru ca este alimentat. Daca doresti sa incerci un nou sistem de supraveghere sau doresti mai multe detalii poti sa accesezi:
http://www.mprotect.ro/dvr-8-canale.html

| cameredesupraveghere a răspuns:

Salut, probabil nu ai conexiunea buna intre camerele de supraveghere si dvr. O varianta mai fiabila ar fi camerele de supraveghere ip. http://www.echipamente-supraveghere.ro/